NO+BL Smíchov, s.r.o.

sídlo prodejny:
Strakonická 1199/2
150 00  Praha 5

U sídla prodejny je vyhrazené parkování pro zákazníky.

flash Otevírací doba

po - pá: 9:00 - 18:00

Aktuality

Změna názvu společnosti objednat zboží
Od 13.7.2017 změnila firma název na Perfect Office studio, s.r.o. Ostatní údaje zůstávají stejné, změna je pouze u e-mailu: info@perfect-office.cz.
Důležité sdělení o situaci nábytkové řady X - LINE objednat zboží
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat o pozastavení objednávek nábytku z řady X - LINE, kde nyní nelze objednat kovové podnoží. Již se hledá nový dodavatel. Opět Vás budeme informovat, jakmile nastane jakákoliv změna u této nábytkové řady !!!

Kancelářský nábytek

V sekci kancelářský nábytek Vám nabízíme kancelářský nábytek jak vlastní výroby, tak i kancelářský nábytek mnoha dalších výrobců. V nabídce naleznete kancelářský nábytek vyznačující skvělým designem a moderním technickým řešením, managerský kancelářský nábytek dýhovaný i kancelářský nábytek z masivu s historizujícími prvky.

Kancelářský nábytek HOBIS

Kancelářský nábytek EXPO+

Kancelářský nábytek EXPO ASSIST

Kancelářský nábytek HOBIS Kancelářský nábytek EXPO+ Kancelářský nábytek EXPO ASSIST

Kompletní program kancelářského nábytku HOBIS pro rok 2012 - široká paleta nových typových řad a nových barevných dezénů. Nabídka zahrnuje psací stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce i kancelářské kuchyňky.

Kombinace nadčasového vzhledu s moderním užitným komfortem a funkčností pro současná manažerská pracoviště. Sofistikovaný design prestižní kanceláře jako produktivního a vysoce efektivního pracoviště.

Rovná nebo rohová pracoviště, kontejnery zásuvkové či s posuvnými dvířky, skříně, recepční pulty s volitelnými obkladovými panely z barevných skel - to vše je EXPO+Assist.

Kancelářský nábytek EXACT

Kancelářský nábytek WELS

Kancelářský nábytek BERLIN

Kancelářský nábytek EXACT Kancelářský nábytek WELS Kancelářský nábytek BERLIN

Díky vysoké variabilitě stolového systému EXACT vybavíte jak pracoviště pro jednotlivce, tak i open space prostory. Univerzální podnož s možností výškové stavitelnosti v rozmezí 680 – 800 mm je bez nutnosti jakékoliv úpravy vhodná i pro řetězení stolů.

Kancelářský nábytek WELS nabízí nový stylový nábytek do kancelářských prostor s nádechem lehkosti a moderního designu.

Kancelářský nábytek BERLIN je plný smělých designových technik a moderních technických řešení.

Kancelářský nábytek HOBIS 2009

Kancelářský nábytek SENÁTOR

Kancelářský dýhovaný nábytek W-LINE

Kancelářský nábytek HOBIS 2009 Kancelářský nábytek SENÁTOR Kancelářský dýhovaný nábytek W-LINE

HOBIS 2009 obsahuje výrobní program standardně dodávaný do 1.5.2012, kdy jej nahradil nový systém HOBIS. Původní prvky na doplnění stávajících sestav jsou nadále k dispozici na objednávku.

Tato řada kancelářského nábytku byla vyvinuta pro potřeby Kanceláře Senátu ČR. Jedná se o kancelářský nábytek s historizujícími prvky vyrobený z vícevrstvé ekologické laťovky dýhované americkou třešní.

Moderní, elegantní kancelářský nábytek pro dynamické manažery Na všechny dílce je použita nejkvalitnější přírodní dýha s nerezovými doplňky.

Kancelářský nábytek ERGO

Kancelářský nábytek  X-LINE

Kancelářský nábytek S-LINE

Kancelářský nábytek  ERGO Kancelářský nábytek   X-LINE Kancelářský nábytek  S-LINE

Tato řada v sobě úspěšně spojuje současný design, kvalitu a praktičnost. Kancelářský nábytek ERGO to je více jak 90 prvků, určených pro formování různých pracovních míst v jakýchkoli prostorách.

Kancelářský nábytek X-line je kombinace pevné hliníkové podnože tvaru X spojené ocelovým rámem s velkým množstvím tvarově řešených desek. Důležité sdělení !!!! V nynější době se hledá nový dodavatel kovového podnoží, takže lze objednat pouze stolové desky a skříně.

Nábytková řada S-line vyvinutá firmou NO+BL, umožňuje sestavení všech potřebných variant pracovišť od jednotlivého referenta až po hnízda pro velkoprostorové kanceláře.

Kancelářský dýhovaný nábytek ŠÉF

Kancelářský dýhovaný nábytek ŠÉF NOVA

Kancelářský dýhovaný nábytek ŠÉF LUX

Kancelářský dýhovaný nábytek  ŠÉF Kancelářský dýhovaný nábytek  ŠÉF NOVA Kancelářský dýhovaný nábytek  ŠÉF LUX

Kancelářský dýhovaný nábytek ŠÉF je časem prověřená sestava. Získáte estetickou a ergonomickou kancelář s netuctovým a stylovým nábytkem.

Modernizovaná verze nejúspěšnějšího dýhovaného nábytku firmy NO+BL – Šéf. Klasický design je zvýrazněn novou prohnutou masivní hranou, která zvýrazňuje použité masivní dřevo. Luxusnější varianta řady kancelářského nábytku Šéf, která se liší především celodřevěným podnožím se zlacenými doplňky a mořením v barvě tabák. Použitou dřevinou je mořený dub.

Copyright © 2015 NO+BL Smíchov s.r.o.,odkazy
Manažerský kancelářský nábytek pro manažery i pracovní teamy. Vybavení pro Vaši kancelář jako jsou kancelářské židle a kancelářské doplňky.