NO+BL Smíchov, s.r.o.

sídlo prodejny:
Strakonická 1199/2
150 00  Praha 5

U sídla prodejny je vyhrazené parkování pro zákazníky.

flash Otevírací doba

po - pá: 9:00 - 18:00

Aktuality

Změna názvu společnosti objednat zboží
Od 13.7.2017 změnila firma název na Perfect Office studio, s.r.o. Ostatní údaje zůstávají stejné, změna je pouze u e-mailu: info@perfect-office.cz.
Důležité sdělení o situaci nábytkové řady X - LINE objednat zboží
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat o pozastavení objednávek nábytku z řady X - LINE, kde nyní nelze objednat kovové podnoží. Již se hledá nový dodavatel. Opět Vás budeme informovat, jakmile nastane jakákoliv změna u této nábytkové řady !!!

Dětský nábytek

Široké spektrum prvků, různé modelové řady dětského nábytku a rovněž velká možnost barevných kombinací dětského nábytku vybízí k tvořivému přístupu při vytváření interiérů pro děti a mládež.

Dětský nábytek MIA5Next07

Dětský nábytek MIA

Dětský nábytek NEXT

Dětský nábytek MIA Dětský nábytek NEXT

Moderní nábytková řada «Mia» určena pro vybavování dětských pokojů nabízí široké spektrum prvků, různé modelové řady díky nimž je možné vytvářet kompozice podle vlastního uvážení a potřeb dítěte.

Pohodlný a moderní nábytek řady NEXT splňuje požadavky i nejnáročnějších klientů.Široké spektrum prvků, různé modelové řady a rovněž velká možnost barevných kombinací vybízí k tvořivému přístupu při vytváření interiérů pro děti a mládež.

Copyright © 2015 NO+BL Smíchov s.r.o.,odkazy
Manažerský kancelářský nábytek pro manažery i pracovní teamy. Vybavení pro Vaši kancelář jako jsou kancelářské židle a kancelářské doplňky.