NO+BL Smíchov, s.r.o.

sídlo prodejny:
Strakonická 1199/2
150 00  Praha 5

U sídla prodejny je vyhrazené parkování pro zákazníky.

flash Otevírací doba

po - pá: 9:00 - 18:00

Aktuality

Změna názvu společnosti objednat zboží
Od 13.7.2017 změnila firma název na Perfect Office studio, s.r.o. Ostatní údaje zůstávají stejné, změna je pouze u e-mailu: info@perfect-office.cz.
Důležité sdělení o situaci nábytkové řady X - LINE objednat zboží
Vážení zákazníci, chtěli bychom Vás informovat o pozastavení objednávek nábytku z řady X - LINE, kde nyní nelze objednat kovové podnoží. Již se hledá nový dodavatel. Opět Vás budeme informovat, jakmile nastane jakákoliv změna u této nábytkové řady !!!

Bytový nábytek

Bytový nábytek převážně české výroby z přírodní dýhy, lamina i z masivu. Zahrnuje nábytek české výroby z přírodních dýh i lamina.

Bytový nábytek PORTE

Bytový nábytek VARIO

Předsíňový nábytek ENTRE

Bytový nábytek  PORTE Bytový nábytek   VARIO Předsíňový nábytek  ENTRE

Moderní nábytkový nábytek PORTE zahrnuje bohatou nabídku samostatných soliterních prvků, komod, polic, závěsných skříněk, skleníků, konferenčních, jídelních i pracovních stolů.

bytový nábytek VARIO je vyráběn v několika odlišných provedeních: DUB mořený - označený STANDARD, přírodní provedení především exotických dýh - označený VÝBĚR a nakonec v dezénu laminotřískových desek zahrutých pod název VARIO TREND Skladebný předsíňový nábytek ENTRE se širokou nabídkou modulových prvků - zásuvkových skříněk, policových prvků, botníků, šatníků, věšáků a zrcadel, umožňuje vytvoření libovolných sestav.

Sedací soupravy

Sedací soupravy
Sedací soupravy, křesla, pohovky českých výrobců ve vysoké kvalitě a moderního designu

Copyright © 2015 NO+BL Smíchov s.r.o.,odkazy
Manažerský kancelářský nábytek pro manažery i pracovní teamy. Vybavení pro Vaši kancelář jako jsou kancelářské židle a kancelářské doplňky.